Stavební materiály

Pavatex

pavatexNabízíme dřevovláknité desky švýcarského výrobce PAVATEX, které jsou díky svým vlastnostem ideálním řešením tepelné a zvukové ochrany staveb, dřevostaveb, nebo jakýchkoliv stavebních konstrukcí


Agepan – stavební a izolační desky

drevovlaknite-deskyV sekci systémových prvků pro stavby, izolace, asanace a zateplení se seznámíte s funkčností dřevovlákna a dřevovláknité izolační desky Agepan při použití na novostavby, dřevostavby a rekonstrukce.


Len

lenTepelné-akustické izolace NATURIZOL 035 a NATURIZOL 038 jsou vyrábeny ve forme rohoží na bázi rostlinných vláken, predevším z vláken lněných a jsou určeny pro izolace stěn a střech pro nové stavby a rekonstrukce.


Konopí

konopiKlima Hanf je flexibilní konopná izolace pro stěny, provětrávané fasády a hlavně střechy. Výhodou výrobku je vynikající tepelná a hluková izolaci. Surovinou pro intenzivní hmotu je konopí, rychle rostoucí jednoroční rostlina.


Korek

korekKorek je ideálním izolačním materiálem. Při stavbě či rekonstrukci domu oceníte jedinečné vlastnosti tohoto přírodního materiálu. Ať jsou toizolační korkové role, korková izolační drť, korkové desky přírodní, izolačníantivibrační, nebo plasikorkové desky. Budete s izolací vždy spokojeni.