Fasády Real Facade

Dřevo je přírodní surovina, obnovitelná, plně recyklovatelná a při rozumném hospodaření v podstatě nevyčerpatelná. Dřevo má velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Vykazuje menší vodivost tepla a výrazně vyšší akumulaci tepla. Stavba tedy velmi rychle reaguje na potřebu tepla i při použití malých výkonů pro vytápění. To přináší úspory energie a provozních nákladů stavby.

Dřevěné fasády REAL FACADE jako přírodní materiál otevírá kreativní a technické možnosti, které lze s jinými materiály realizovat jen těžko.

Fasády ze dřeva REAL FACADE pochází od za 20 let prověřených seriózních a kvalitních dodavatelů jak z České Republiky, Ruska, Německa, Kanady, Brazílie, Indonesie a dalších zemí. Nabídku fasádních profilů ze dřeva tvoří ucelený program dřevin a profilů vhodných pro obložení fasád. Značka REAL FACADE tedy nabízí dřeviny na obložení fasád jak z jehličnatých dřevin tak z exotických dřevin. Jehličnany zastupuje dřevo modřín sibiřský, modřín slezský, thermo dřevo borovice, červený cedr, borovice stepní, smrk severský a smrk z tuzemské produkce. Exotické dřevo pro obložení fasád nabízíme v dřevině dark red meranti.

Nezávazná poptávka

Zbývá znaků

Odesláním souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.

Přihlaste se k odběru pravidelných novinek