WPC terasy

Materiál se neštípe, nehnije a je odolný proti UV záření a dřevokaznému hmyzu . Twinson je bezpečný i pro vaše nejmenší – nezávislá Vývojová a zkušební laboratoř technologie dřeva (EPH) potvrdila, že neobsahuje škodlivé látky ve smyslu normy EN 71-3, a je tedy dokonce vhodný k výrobě hraček.

Přírodní vzhled a vysokou míru bezpečnosti a komfortu WPC terasy zajišťuje kartáčovaný povrch s rýhováním . Dokonce i za mokra terasová prkna Twinson nekloužou, a vyhovují tak velmi vysokým bezpečnostním standardům . Terasová prkna z dřevoplastového materiálu Twinson jsou k dostání ve třech různých variantách s různými povrchy a až v šesti přírodních barvách.

Vítejte ve světě Twinson, ve světě, kde se harmonicky snoubí příroda a technologie.

Pokud hledáte cenově výhodný terasový systém s mimořádně dlouhou životností, vysokou odolností, příjemným vzhledem dřeva a nenáročnou údržbou, pak je tu pro vás Terrace . Vybírat můžete ze 12 variant .

Zde zaručuje patentovaný dřevoplastový kompozitní materiál Twinson nejvyšší standardy komfortu, snadné údržby a životnosti . Prkna nekloužou, netvoří třísky a nepraskají . Se zárukou až 25 let se ze své nové terasy budete dlouho a nerušeně těšit .

Šest pěkných přírodních barev, které si zachovávají svou atraktivitu po řadu let, a dvě různé povrchové struktury vám poskytnou neomezené možnosti při realizaci teras a zahrad ze systému Twinson Terrace . Přirozený vzhled dřeva palubek Terrace navíc přináší do vašeho venkovního prostoru harmonii, příjemnou atmosféru a jedinečnost .

WPC terasová prkna Terrace jsou ideálním řešením pro zahradní pěšinky, vnitřní dvorky a terasy. Prkna odpuzují vodu, mají dlouhou životnost, atraktivní design a snadno se udržují.

Terrace Massive Systém nabízí maximální míru flexibility. Masivní prkna Twinson nemají žádné duté komory, nařežete je tedy stejně snadno a přesně jako masivní dřevo, jsou však mnohem odolnější, mají delší životnost a snáze se udržují .

Od jednoduchého designu až po hravé geometrické tvary, zaoblené hrany, obložení bazénů či rámování záhonů nebo zahradních pěšinek – vše lze realizovat přesně a jednoduše. Speciální otočný klip umožňuje montáž prken ke spodní konstrukci i v jiném než pravém úhlu.

Prkna Twinson Terrace Massive jsou úplně probarvená. Řezná hrana má vždy stejně pěknou barvu jako povrch, ukončovací profil je tedy nadbytečný . A to nejlepší – prkna jsou použitelná oboustranně . Jedna strana je jemně rýhovaná, druhá hladce strukturovaná . O konečné podobě povrchu tak můžete rozhodnout sami .

Pro snazší údržbu WPC terasy je na povrch prken Terrace Massive pro dodatečně nanesena ještě polymerová ochranná vrstva . Díky této úpravě je povrch extrémně odolný vůči skvrnám a poškrábání . Čištění je pak mimořádně jednoduché a roztažnost materiálu velmi nízká .

Nezávazná poptávka

Zbývá znaků

Odesláním souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.

Přihlaste se k odběru pravidelných novinek