Podlahy OLD-CHAPEL

Katalogy, ceníky

SouborAktuálnostAkce
Ceník Old Chapel AuMex 201929.3.2019 Stáhni
Old Chapel katalog 201929.3.2019 Stáhni

masivní dřevěná podlaha

Masivní podlahy z podlahových palubek od výrobce Old Chapel, který se specializuje především na postaršené dubové podlahy, patří k tomu nejlepšímu na trhu. Jak taková palubka Old Chapel vzniká?

K pokácení jsou vybírány zdravé stromy a zároveň se zajišťuje nové zalesňování pro příští generace. Pokácené stromy jsou pečlivě připravovány pro jeho druhý život. Kvalita finálního produktu je závislá na postupu zpracování. Ze stromu se získá řezivo, které se pečlivě třídí podle kvality, vybrané fošny se následně vysuší a po té se znovu přetřídí. Tak se zíkává základní materiál pro jeho nový život s Old Chapelem. Hoblováním a frézováním spojů se fošny přemění na podlahová prkna a odhalí se fládrování a dosud netušená přirozená krása dřeva.

Vpravování dekoračních vosků transparentních do podlahových prken se strukturovaným povrchem probíhá vmasírováním těchto barevných pigmentů přímo do pórů dřeva. Doba postaršených podlah klade důraz na skutečně starý a autentický vzhled podlahy, přičemž povrch je dokončen tvrdým voskovým olejem OSMO COLOR. Podlaha nevyžaduje žádnou náročnou údržbu, povrch je snadno renovovatelný pomocí výrobků údržby OSMO COLOR.

Výrobky Old Chapel představují jedny z nejkvalitnějších řad masivních podlah z palubek. Specialitou tohoto výrobce jsou pak především postaršené dubové podlahy. Většina ze sérií dubových podlah Old Chapel disponuje starou patinou, která dodá nádech historie. Ačkoliv postaršené podlahy jsou v současnosti velice oblíbené, úpravu povrchu masivní podlahy si samozřejmě můžete vybrat libovolnou jinou.

S podlahami Old Chapel navíc rozhodně neplatí, že dubová podlaha rovná se podlaha s fádní či konzervativní barvou povrchu – např. podlaha Traditional Line vás svou barevnou variací určitě překvapí.

Nezávazná poptávka

Zbývá znaků

Odesláním souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.

Přihlaste se k odběru pravidelných novinek