Podlahy Realfloor

Katalogy, ceníky

SouborAktuálnostAkce
Ceník REALFLOOR 201829.3.2019 Stáhni
Real floor katalog29.3.2019 Stáhni

masivní dřevěná podlaha

Masivní podlahy vypadají v interiéru velice přirozeně, jsou trvanlivé a nenáročné na údržbu. Masivní dřevěné podlahy hlavně vytváří zdravé klima v místnosti bez roztočů a prachu. Vyrábějí se v tloušťkách 15 – 40 mm a je možné je opakovaně renovovat. S užíváním získávají masivní dřevěné podlahy přirozenou patinu a krásnější vzhled. Investice do masivních dřevěných podlah neztrácí i po čase svojí hodnotu. Naopak…

Výhody

Mezi největší výhody masivních podlah patří trvanlivost, schopnost absorbce vlhkosti, odolnost proti vlhkosti, stabilita, izolační schopnosti, obnovitelnost povrchu a nadčasový přírodní vzhled a výhodná investice.

Životnost

Podlahy z masivu mají velice dlouhou životnost a v domě nebo v bytě vydrží i po několik generací. V případě, že se po mnoha letech užívání podlahy projeví známky jejího opotřebení, lze podlahu přebrousit, její povrch ošetřit ochranným nátěrem a nadále využívat ještě dlouhou dobu. Pro správnou funkci povrchového ošetření masivních dřevěných podlah doporučujeme nátěry OSMO COLOR.

Nezávazná poptávka

Zbývá znaků

Odesláním souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.

Přihlaste se k odběru pravidelných novinek